O kozmetike: Alpha-H – Navan

Austrálska značka ALPHA-H je známa pre svoju schopnosť doviesť k dokonalosti aj tú najproblémovejšiu pleť. Je výborná na pigmentové škvrny, akné, otvorené póry, na citlivú pleť, ale aj na pleť so známkami starnutia a stratou elasticity. Majiteľka značky Michelle Doherty vie o problémovej pleti svoje, roky bojovala so zdanlivo nevyliečiteľným  dospeláckym akné. Sklamaná z výsledkov dostupnej kozmetiky začala používať produkty ALPHA-H a po nejakom čase videla na svojej pleti rozsiahle a trvalé zlepšenie, nehovoriac o jej sebavedomí. Odvtedy sa venuje vývoju a zdokonaľovaniu produktov. A musíme podotknúť, že na svoj rozsiahly (vyše 20 ročný) výskum čo pleť potrebuje, aby bola zdravá a na kvalitu ingrediencií vo svojich produktoch je značka ALPHA-H veľmi hrdá. Veria, že ich zákazníci by nemali platiť za nepotrebné ingrediencie ako napr. umelé vône a farbivá. Preto produkty ALPHA-H obsahujú nezvyčajne vysoké percentá aktívnych, prírodných ingrediencií a pomocou najnovších vedeckých technológií ich dostávajú priamo do pokožky.

ALPHA-H získala za svoje produkty množstvo prestížnych ocenení a je určená pre ženy (ale aj mužov), ktorí chcú vidieť skutočnú zmenu na svojej pleti.

Prečítajte si 5 dôvodov, prečo ju používať.

1) ALPHA-H produkty obsahujú aktívne ingrediencie

Kľúčom k úspešným výsledkom Vašej starostlivosti o pleť je zabezpečiť, aby boli jej zložky “aktívne”. Alpha-H je lekárska kozmetika, ktorá obsahuje vysoké koncentrácie prírodných ingrediencií a zároveň nosiče, ktoré preniknú hlboko do pleti, kde zabezpečujú účinnosť týchto prirodzených ingrediencií získaných priamo z prírody. Je to tiež značka, ktorá stavia na účinkoch AHA kyselín (kyselina glykolová) a sladkého drievka, ktoré obe aktívne pracujú na zjemnení, omladení a rozjasnení pokožky.

2) ALPHA-H patrí medzi TOP značky vo svetovom kozmetickom priemysle

Alpha-H patrí vo svete k obľúbeným značkám a rovnako je to aj u nás v Beauty Secret. Najpredávanejším produktom je Liquid Gold, ktorý naši zákazníci milujú pre jeho skutočne viditeľný efekt na ich pleť. Medzi ďaľšie populárne produkty patria napríklad Essential Hydration Cream, Liquid Gold Night Repair Serum, Beauty Sleep Power Peel, Balancing Cleanser, Tripple Action Cleanser, Micro Cleanse alebo Blemish Control Gel. Prečítajte si, čo o nich povedali naši spokojní zákaznici:

3) ALPHA-H je etická (cruelty free)

Značka vôbec netestuje svoje produkty na zvieratách. Predtým ako sa dostanú na trh, skúšajú výrobky zamestnanci, priatelia, rodina a špeciálne skúšobné tímy.

4) ALPHA-H má produkty, ktoré získali prestížne beauty ocenenia

Uvádzame len niektoré ocenené produkty, mnohé dokonca vyhrali viackrát!  Sú to napr. Liquid Gold, Liquid Gold Smoothing and Perfecting Mask, Balancing Cleanser, Clear Skin Kit, Gentle Daily Exfoliant, Liquid Laser, Liquid Laser Cleansing Oil.

5) ALPHA-H je vlastnená a riadená ženou

Keď Michelle Doherty trpela cystickým akné, vzala veci do vlastných rúk a vytvorila vlastnú starostlivosť o pleť, ktorá jej pomohla. Riaditeľka Alpha-H chápe potreby žien a snaží sa rozvíjať produkty, ktoré nielen fungujú, ale aj zapadajú do rušného životného štýlu modernej ženy.

Leave a comment