Krása na dosah… – Navan

Začneme dlho známou vetou, že krásna môže byť každá žena. A viete, že my v to veríme? Ale to všetko si vyžaduje pravidelnú starostlivosť. Ani kvet nám nerozkvitne pokiaľ ho nebudeme polievať. Prečo sa potom my ženy občas zanedbáme? Áno, sú to pracovné povinnosti, či starostlivosť o deti, ale nie je pekné cítiť sa príťažlivá? Sme ženy a sme jedinečné. Každá z nás ma na sebe niečo krásne, dôležité je to len podčiarknuť. Tak isto ako každému mužovi sa páči niečo iné.

Nemusíme sa snažiť vyzerať ako ženy z tituliek časopisov, či známeho Instagramu. To je len čaro fotky, pridaných filtrov a retuše. Poznáte ten pocit, keď dostanete pozvanie na ples, hľadáte tie správne šaty, objednáte sa ku kozmetičke a vizážistke. Ten pocit počas celého večera, keď sa sama cítite príťažlivou a tak Vás vníma aj okolie, pretože to čo žena vyžaruje, tak je jednoducho vnímaná. Tak prečo sa o seba nesnažíme takto starať každý deň? Nemusíme chodiť každé ráno ku kozmetičke alebo vizážistke. To všetko sa vieme naučiť aj samé. Nie síce tak dokonale, ale na bežný pracovný deň to stačí. My Vám k tomu pomôžeme.

Ani ja nie som zástancom veľmi viditeľných úprav a povedzme si pravdu, ak sa snažíme vyzerať mladšie o 20 rokov, to už nefunguje a vyzerá to vo väčšine prípadov skôr komicky, ale vždy môžeme vyzerať o 5 rokov mladšie. Trápia Vás malé pery? Nevidím problém, ak si žena dopomôže výplňou, ale všetko v norme. Trápia Vás vrásky? U nás nájdete aj neinvazívne metódy na odstránenie vrások. Ale všetko si vyžaduje pravidelnosť a takisto domácu starostlivosť. Tiež som nebola typom ženy, ktorá mala v kúpeľni všetky možné výrobky. Ale viete čo? Teraz si to jednoducho užívam, teším sa na to, ako si dám večer masku, sérum, krém a verte, či nie, ráno mám jednoducho pocit, že som o trošku krajšia.

Vaša pleť Vám to vráti. Ale vráti Vám aj to, ak sa o ňu nebudete starať. Veď je tak krásne byť ženou a mať toľko možností. Ja osobne sa viac obzriem za peknou, upravenou a prirodzene vyzerajúcou ženou, ako za mužom. Preto sme za náš slogan zvolili krásu na dosah, pretože každá žena ju na dosah má. Záleží len od toho, ako sa k tomu postaví. Byť ženou je nádherné. Nalejte si večer pohár vína, sadnite si na gauč a premyslite si, čo si zajtra oblečiete, aký make up si dáte a ako si prečešete vlasy. Už len tá predstava Vám vyčarí úsmev a deň bude hneď krajší. Tak na zdravie ženy!

Leave a comment