Naše milé klientky, milí klienti, – Navan

S novými priestormi NAVANU sme sa rozhodli aj pre inováciu a rozvoj našej komunikácie smerom k Vám. Práve pri tejto príležitosti, by som rada spustila náš NAVAN BLOG v ktorom sa vám budem pravidelne prihovárať a prinášať novinky, rady, tipy a triky, či reagovať na Vaše časté otázky.

Je to už 6 rokov odo dňa, kedy vznikol NAVAN, zo začiatku pomaly v malom priestore, zameraný na športovú sféru. Každý nasleducúci rok bol pre nás impulzom, ísť vpred. Vďaka vám, spokojným zákazníkom, ktorých bolo čo raz viac a viac.
Dnes po šiestich rokoch otvárame kliniku, v ktorej na troch poschodiach nájdete všetko pod jednou strechou. Estetickú medicínu, plastickú chirurgiu, infúzne terapie, kozmetiku, MANI SPA, PEDI SPA, SPA oddelenie s masážami, telové terapie, športovú časť. Jednoducho komplexné portfólio pre starostlivosť o pleť, telo a vaše zdravie.

Je to pre mňa obrovská česť a splnený sen, starať sa o vás, rozvíjať naše portfólio, prinášať vám ten najvyšší servis a najvyššiu kvalitu služieb. Zákazník, je u nás na prvom mieste, jeho potreby, požiadavky, jeho komfort a zážitok, ktorý by si mal so sebou po návšteve u nás odniesť. Preto verím, že nový koncept NAVANu Vám prinesie ešte viac radosti, ako ten stávajúci. 

Natália Perexta

majiteľka a kozmetička NAVAN kliniky