Nový rok, nové ja, nové predsavzatia – Navan

Ak by som vám mohla zostaviť plán toho, ako u nás využiť služby tak, aby ste do leta nadobudli nové sebavedomie, odporučila by som vám tento postup. 


K zdravému telu patrí pohyb. Máme dvoch osobných, kondičných trénerov, ktorí sa postarajú o to, aby ste sa dostali do formy, vytvarovali si postavy a možno zhodili nejaké to kilo.Veľkou výhodou je, že tréningy sú individuálne, len VY a tréner / trénerka. Častokrát pre zefektívnenie programu využívame aj XBODY. Cvičenie, ktoré je bezpečné a požadované výsledky sa dostavujú oveľa rýchlejšie. Aj preto sú klienti ešte viac motivovanejší a chcú na 100% dosiahnuť svoj cieľ.


Snáď najdiskutovanejšou témou na jar a leto je vždy povrch a kvalita pokožky tela. Pevná, pružná, bez celulitídy, to si praje každá z nás. Aj preto máme v portfóliu hneď niekoľko procedúr, ktoré sa o tento efekt postarajú. Mojim favoritom je EXILIS ELITE pre cielené formovanie ošetrovaných partií, RÁZOVÁ VLNA X-WAVE pre expresnú redukciu celulitídy a MADERO TERAPIA, ktorá redukuje celulidítu a podporuje lymfatický systém. 

Čo však patrí k zdravej pleti? Dostatok spánku, SPF 365 dní v roku a zdravá životospráva. No nie vždy sa nám každý krok darí dodržiavať. Aj preto všetky chybičky krásy dokážeme napraviť na našej klinike. Momentálne je najideálnejšie obdobie pre laserové ošetrenia, či chemické peelingy. Zjednotenie pleti, redukciu pigmentových škvŕn a cievok, elimináciu začarvenaní. To všetko sa teraz denne ošetruje na oddelení estetickej medicíny, ktorá ide ruka v ruke s dermatógiou a kozmetikou. 


Chcem tým povedať, že u nás nájdete naozaj všetko pod jednou strechou, stačí len prísť a my sa o vás postaráme!


Vaša Naty