Ošetrenia Biologique Recherche – Navan
Menu

Ošetrenia Biologique Recherche

Biologique Recherche ošetrenia

Ošetrenia Biologique Recherche predstavujú úplne odlišnú filozofiu neinvazívneho prístupu k pleti, obnovy epidermis a zdravia pleti. Pri ošetreniach BR sa pleť nenaparuje a nevytláča. Zmenu pocítite už po prvej aplikácii. Produkty tvoria kvalitné kompozície a aktívne rýdze ingrediencie ktoré zodpovedajúce kvalite značky. Prípravky sú formulované tak, aby sa pri ich použití v kombinácii so špecifickými technikami, dosiahol požadovaný výsledok. Kozmetika BR je vhodná pre celoživotné použitie ako aj pre účinné riešenie akútneho problému s pleťou.

Prípravky Biologique Recherche obsahujú vysoké koncentrácie účinných aktívnych látok. Pôsobia rýchlo, do hĺbky, prirodzene a dosahujú viditeľné trvalé výsledky. Výnimočnosť a účinnosť garantujú aktívne ingrediencie, ktoré sú získavané z najkvalitnejších surovín zásadne studenými procesmi. V každom prípravku je vysoká koncentrácia 100% botanických, morských a biologických extraktov. Zachovanie pôvodnej štruktúry aktívnych látok je jedinou cestou na zaručenie ich efektivity v okamihu pôsobenia. Preto sú aktívne látky pridávané do produktov až na konci výrobného procesu. Kozmetika BR nie je parfémovaná. Zachováva si tým jedinečný účinok a eliminujú sa možné alergické reakcie. Vhodná je i pre citlivú pleť, anti-aging starostlivosť a starostlitvosť o problematickú pleť.

Aké je tajomstvo liečebných účinkov kozmetiky Biologique Recherche?

Kozmetika Biologique Recherche totiž predstavuje spojenie biológie, fyzioterapie a dermatológie každom ošetrení. V roku 1977 spojili svoje poznatky skúsený biológ, fyzioterapeutka a lekár (Yvan, Josette a Philippe Allouche) a vyvinuli produkty, ktoré sú vďaka svojej vedecko – lekárskej báze, na celom svete vyhľadávané klientmi, ktorí od kozmetiky očakávajú naozajstný účinok založený na medicínskom prístupe k pleti.

Ako prebieha objednanie?

Telefonicky alebo formou emailu sa objednáte na ošetrenie Biologique Recherche,  nikdy sa neobjednávate na konkrétne ošetrenie. Ošetrenie sa špecifikuje priamo na mieste, kde kozmetička určí konkrétne ošetrenie podľa aktuálneho Skin Instant.

Čo znamená Skin Instant?

Skin Instant je aktuálny stav pleti. Ten sa mení v priebehu dňa vplyvom vonkajších a vnútorných faktorov. Na našu pokožku vplýva mnoho vecí, ako je dostatočný pitný režim, slnko, miesto kde pracujeme (napr. prašnosť), stres, cvičenie, spánok, strava a mnoho iných vecí.

Čo môžem od kozmetiky očakávať?

Ošetrenia sú zostavené tak, že Vám poskytnú maximálny pôžitok a relax. Výsledkom bude dokonalá pokožka. Ak začnete používať kozmetiku doma, stav pleti sa dočasne môže zhoršiť. Jedná sa o to, že pokožku ozdravujeme a čokoľvek sa nachádza vo vnútri, sa musí dostať na povrch, aby došlo k preliečeniu. Netreba sa ale obávať a je potrebné nasledovať to, čo Vám kozmetička povie. Výsledkom bude trvalo zdravá pokožka. Hlavné je zotrvať v nastavenej rutine.

Čo je dôležité vedieť?

Každé ošetrenie môže vyzerať inak, aj keď sa jedná o totožné ošetrenie. Môže byť použitá iná maska, rukavička na pleť, cryosticks alebo prístroj. Všetko sa volí na mieste a preto je potrebné Vás vopred upozorniť, aby Ste si nemysleli, že sme niečo vynechali alebo pridali ako na predchádzajúcom ošetrení.

1. Základné ošetrenie

Základné ošetrenie sa zostavuje priamo na mieste podľa daného Skin Instant. Je určené pre klientky, ktoré s kozmetikou ešte nemajú skúsenosť. V tomto ošetrení sa nepoužíva sila boostru. Ale to neznamená, že efekt po ošetrení nepríde. Práve naopak, už po základnom ošetrení pocítite na pleti zmenu. Je to vďaka vysoko aktívnym zložkám, ktoré sú obsiahnuté v produktoch. Ako prvé ošetrenie sa volí preto, že Vaša pokožka s produktovou líniou nemá skúsenosti a tak bude reagovať začervenaním. Táto reakcia je priaznivá, ale na začiatok nechceme pleť preťažiť. Preto volíme postupný proces.

Boostrové ošetrenia

1. Soin Restructurant et Lissant

Jedná sa o hĺbkovo hydratačnú starostlivosť pre pleť ktorá postráda hydratáciu, na obnovenie kontúr tváre s prejavom starnutia, vrások z nedostatku hydratácie, prejavov z nedostatku spánku a z nadmerného stresu. Zabezpečuje a stimuluje prirodzenú výmenu vody medzi bunkami. Zjemňuje a ukľudnuje pleť, zjednocuje jej odtieň a zanecháva jej mladistvý vzhľad. Vďaka svojím zložkám ako kyselina hyaluronová a extrakt z hodvábu zabezpečuje hydratáciu. Vďaka extraktu z tekvice, uhorky a mliečnym proteínom zasa ukľudňuje a zjednocuje pokožku.

2. MC 110

Tento vyplňujúci a obnovujúci booster zabezpečuje jemnú exfoliáciu pleti, pričom rešpektuje jej hrúbku. Vyrovnáva nerovnomernosti, minimalizuje jemné linky a vrásky. Vďaka svojej exfoliácii je schopný rozpustiť mílie. Obsahuje extrakt z lopúcha, ktorý sa v ľudovom liečitelstve využíval na obmývanie ekzémov, liečbu zápalov, liečbu nečistej pleti a liečil aj farebné nerovnomernosti. Tento booster obsahuje vyplňujúce platformy, ktoré zabezpečujú a dodávajú objem tam, kde je potrebný.

3. Lift C.V.S.

Vďaka svojím  zložkám zabezpečuje mechanickú a zároveň chemickú exfoliáciu, preto je určený pre silný Skin Instant. Eliminuje odumreté bunky a zároveň hydratuje epidermis. Poskytuje pleti kompletný anti-aging, aktivuje správnutvorbu kolagénu a posilňuje prirodzenú elasticitu, pevnosť a hustotu pokožky. Zaisťuje pleti lifting, zpevňuje kontúry a redukuje jemné a hlboké vrásky. Tak isto dochádza k redukcii škvŕn. Je výbornou voľbou pre zrelú pleť, ktorá má viditelné prejavy starnutia. Je vhodný aj pri zhrubnutej a pórovitej pokožke so známkami po akné.

4. Masque Exfoliant P50 Visage

Zabezpečuje silnú exfoliáciu epidermis pre obnovenie elasticity, prevenciu pred predčasným stárnutím, zjemnenie všetkých nerovnomerností a pigmentácií, ako aj pozápalovej pigmentácie. Odstraňuje zašednutú, matnú a pigmentovanú pleť. Vďaka extraktu z citróna a henny dodáva pleti jas a zjednocuje ju. Kyselina hyaluronová obnovuje hydratáciu a omega 3-6-9 obnovuje hydrolipidový film. Booster zlepšuje kvalitu epidermis a zanecháva znovuzrodenú a krásne zjednotenú pleť. Nie je určený pre citlivú pleť.

5. Peeling aux Acides de Fruits

Booster, ktorý zabezpečuje hĺbkovú obnovu pleti vďaka ovocným kyselinám. Tieto kyseliny prenikajú do hlbších vrstiev pokožky, následkom čoho sa pleť čistí do hĺbky. Dochádza k eliminácii prebytočného mazu na povrchu pokožky. Vyhladzuje nerovnomerný povrch a zabezpečuje sťahovanie rozšírených pórov. Silná exfoliácia zjemňuje povrch pokožky a preto je ošetrenie určené pre zhrubnutú pleť. Výsledkom je zjednotená a zjemnená pokožka.

6. Seconde Peau

Jedná sa o alternatívu injekčných výplní. Seconde Peau sa skladá z nanovlákien kyseliny hyaluronovej v 80% koncentrácii. Táto koncentrácia je približne 40 násobne vyššia ako koncentrácia bežne dostupná v kozmetických prípravkoch. Počas ošetrenia sa nanášajú náplaste v tvare včelieho pastu. Tieto náplaste obsahujú už spomínané nanovlákna. Tak isto sa používa sérum, ktoré poskytuje liftingový efekt a vyhladzuje textúru pleti. Toto sérum dostáva klientka aj na doma na nasledujúce dva dni. Ošetrenie zvyšuje pružnosť, pevnosť a husotu pokožky. Opravuje a regeneruje pokožku. Bezprostredne po ošetrení sú silne redukované hlboké vrásky, zpevnené, vypnuté a vyplnené tvárové rysy. Seconde Peau dokáže efektívne spomaliť proces predčasného starnutia.

7. VIP O2

Vďaka svojej inovatívnej mikro-masážnej textúre a unikátnemu zloženiu je booster VIP o2 revolúciou v tvárovom ošetrení. Detoxikuje a stimuluje epidermis k znovu okysličeniu tkaniva. Odtien pleti je výrazne jasnejší a pokožka sa javí rozžiarená a prejasnená. Ošetrenie je vhodné pre mdlú, unavenú a mestskú pleť. Obsahuje špecifický Biologique Recherche okysličujúci komplex, ktorý podporuje epidermálnu regeneráciu, ukľudňuje, zjednocuje a revitalizuje pleť. Kyslíkový deficit spôsobuje unavenosť a bledosť pokožky, následkom deficitu sú aj začínajúce vrásky. Práve toto ošetrenie zabraňuje kyslíkovému deficitu a jeho negatívnym vplyvom.

Príďte a presvedčte sa sa na vlastnej koži.