Exilis Elite – Navan

Skutoční ľudia, skutočné výsledky

Najnovšia neinvazívna terapeutická metóda určená k redukcii prebytočných tukových vankúšikov a vyhladzovaniu pokožky. Efektívne tvaruje postavu, formuje problematické časti tela a redukuje objem tukového tkaniva. Výsledkom procedúr na prístroji Exilis Elite je tiež výrazné zlepšenie elasticity a štruktúry pokožky. Tehotenské bruško, dvojitá brada, ovisnutá koža, vrásky a problémové tukové partie budú minulosťou.

Tento unikátny a jedinečný prístroj vysiela riadené dávky ultrazvukových vĺn a termálnej energie do tkaniva a tak dosiahne revolučné výsledky vďaka kombinácii mechanických účinkov vlnenia a rovnomernej excitácie molekúl. Exilis Elite umožňuje presné zacielenie ultrazvukových vĺn a termálnej energie, a tým aj rýchle a veľmi efektívne tvarovanie problematických partií. Všetko za účasti unikátnych bezpečnostných prvkov.

Na čo je Exilis Elite určený:

1/ odstraňuje dvojitú bradu

2/ menšie jazvy zredukuje a hlboké vyhladzuje

3/ odstraňuje tehotenské bruško

4/ redukuje tuk z určitých partií tela

5/ formuje postavu

Technológia:

Exilis pomáha odstrániť prebytočný tuk vďaka trom jedinečným procesom:

PRIENIK  – SEPARÁCIA – DEAKTIVÁCIA

PRIENIK: kombinácia vysokofrekvenčnej a mechanickej energie umožňuje ľahší prienik vlnenia do tkanív, ktoré predtým zostávali rezistentné. Exilis sa cielene zameriava na hlbšie uložené vrstvy tuku. Aplikátor ochladzuje povrch pokožky, reguluje teplotu na povrchu kože a zaisťuje tak ochranu jemných dermálnych štruktúr.

SEPARÁCIA: Ultrazvukové vlny uvoľňujú fibrotické tukové štruktúry a spôsobujú rozklad obrannej formácie tukových zväzkov na samostatné jednotky. Takto exponovaní bunky sú viac izolované a prístupnejšie ďalším terapeutickým účinkom

DEAKTIVÁCIA: Tukové valy sa z veľkej časti skladajú z metabolicky neaktívnych buniek. Vysokofrekvenčná energia spôsobuje termálny efekt, ktorý stimuluje bunkový mechanizmus a urýchľuje lipolytický proces v lokalizovanom tukovom tkanive. Zároveň u časti buniek dochádza k riadenému zániku buniek a ich rozpadu na jednotlivé častice. Poklesom množstva tukových buniek a zmenšením ich objemu dochádza k výraznej redukcii.

Pre koho je toto ošetrenie vhodné?

Exilis Elite je maximálne bezpečný pre pacientov všetkých vekových kategórií, ktorí požadujú zlepšenie problémových oblastí. Exilis Elite ponúka možnosť aj pre tých, ktorí túžia po estetickom zlepšení bez vysokých nákladov a časovej náročnosti.

Koľko ošetrení budem potrebovať?

Pre formovanie postavy sa doporučený počet sedení pohybuje v rozmedzí 4 a 7 sedení. Procedúry sú zvyčajne plánované s odstupom 7-14 dní a pacient môže vidieť zlepšenie už po druhom ošetrení.

Aké výsledky môžem očakávať?

Výsledky sa môžu líšiť od pacienta k pacientovi v závislosti na mnohých individuálnych faktoroch. Viditeľné zlepšenie je možné pozorovať už po druhom ošetrení a úplny výsledok prichádza až mesiac po poslednom ošetrení. Pre čo najlepšie výsledky sa odporúča dodržiavať pitný režim a lymfodrenáže, ktoré zabezpečujú odplav z tela.

Klinicky testované

1/ Podporené dlhodobým výskumom

2/ Nehrozí žiadne poškodenie vnútorných orgánov – dokázané biochemickým testovaním

3/ Klinicky testované a to in vivo, tak aj in vitro