Lymphastim 500 TOPLINE – Navan

Pracuje na princípe presoterapie. Špeciálne aplikátory s prekrývajúcimi sa komorami poskytujú jemnú masáž, ktorá podporuje prirodzené prúdenie lymfy celým telom. Lymfatická drenáž zlepšuje krvný obeh aplikovaním tlakovej vlny na periférii. Viac okysličená krv tak pomáha pleti vyzerať mladšie.

Pre koho je táto liečba určená?

Procedúry sú používané pri liečbe edémov končatín, ale aj ako bezpečná prevencia zdravých pacientov, ktorí chcú zlepšiť svoje problémy tam, kde iné metódy zlyhali. Ide hlavne o tých, ktorí túžia po estetickom zlepšení bez vysokých nákladov a bez invazívneho zákroku.

Koľko ošetrení budem potrebovať?

Odporúčaný počet procedúr je v rozmedzí  6 až 10 sedení, ktoré sa aplikujú v priebehu niekoľkých týždňov. Ošetrenia sú zvyčajne naplánované 2 až 3x do týždňa.

Aké výsledky môžem očakávať?

Výsledky sa môžu líšiť od pacienta k pacientovi v závislosti na mnohých individuálnych faktoroch. Viditeľné zlepšenie celulitídy a zníženie edému môžete vidieť už po niekoľkých ošetreniach. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame ľahké cvičenie ako je napr. chôdza, spolu so zdravou stravou a pitným režimom. Váš pitný režim má hlavnú úlohu na konečný výsledok.