Oxygeneo – Navan

Je inovatívne kyslíkové ošetrenie pleti, ktoré súčasne pleť prečistí, hydratuje, zavitaminizuje. Dochádza k okysličeniu zvnútra, vďaka čomu sa stráca jemné akné a zabraňuje starnutiu pokožky. Už po jednom ošetrení je viditelné zlepšenie. Je vhodné kedykoľvek, keďže nemá žiadnu dobu rekonvalescenie. Ak Vás čaká významná udalosť, je ideálne oštrenie absolvovať bezprostredne pred ňou a tak bude aj Váš make up vyzerať  fantasticky.

Oxygeneo inovatívne ošetrenie pleti prináša tri základné procedúry súčasne:

  1. Exfoliácia vonkajšej vrstvy kože

OxyGeneo exfoliáciou vrchnej vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky a pripravuje ju na príjem aktívnych látok. OxyGeneo je bezpečný pre všetky typy pleti a stará sa o citlivú pokožku bez podráždenia.

  1. Infúzie základných revitalizačných živín

Pomocou našej exkluzívnej kapsule prístroj OxyGeneo čistí pleť a pri tom vpravuje do pleti aktívne zložky. Môžete si vybrať medzi NeoRevive pre omladenie a proti starnutiu pleti alebo NeoBright pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.

NeoRevive je exkluzívna formula, ktorá prináša vynikajúce omladenie pleti a je prevenciou proti starnutiu.

NeoBright zaisťuje optimálne zosvetlenie pleti, výživu a omladenie.

  1. Okysličenie pokožky, ktoré vychádza zvnútra

OxyGeneo produkuje bubliny Co2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek.

Táto exkluzívna kombinácia zlepšuje tón pleti, vyrovnáva štruktúru a vyživuje pleť – dáva vám vyvážený zdravý vzhľad, zjemňuje jemné vrásky. Vaša pleť bude okamžite cítiť rozdiel.