Radiesse – Navan

RADIESSE, kolagén stimulujúci výplňový materiál, ktorý ihneď nahrádza stratený objem, zlepšuje elasticitu a pružnosť pleti. To, ako pracuje po aplikácii záleží na tom, ako je pripravený = “nariedený” a aplikovaný.

Radiesse je výplňový materiál určený na výplň, modeláciu a korekciu vrások, ako nosolabiálne vrásky, líčka, sánka, krk a dekolt či dokonca ruky. Na rozdiel od výplňových materiálov na báze kyseliny hyalurńovej pracuje RADIESSE tak, aby podporoval tvorbu vášho vlastného kolagénu. Je vytvorený z Calcia Hydorxypatia (CaHa) vo forme gélu. Ten sa po aplikácii vstrebáva no Calcium Hydroxypatium začína pracovať a spúšťa produkciu vlastného kolagénu.

Ako prebieha ošetrenie?

Radiesse je ošetrenie, ktoré trvá cca jednu hodinu. V tomto čase lekár na začiatku nariedi pripravený materiál a kanylou aplikuje na ošetrované miesta. Je to úplne bezbolestné a jediné, čo pacient pocituje je mierny tlak.

Po ošetrení

Ihneď po ošetrení je viditeľný rozdiel, nakoľko sa ihneď dopĺňa stratený objem. Avšak komplexné výsledky vidíte po troch, štyroch týždňoch. Efekt trvá aj 18 mesiacov, preto je vyhľadávaným produktom v estetickej medicíne.