Vital Injector – Navan

Ak sa o niečom v súčasnosti môže hovoriť ako o elixíre mladosti, potom je to bezpochyby kyselina hyalurónová. Práve vďaka nej máme v mladosti hladkú a v starobe zvráskavenú tvár. Kyselina hyalurónová funguje ako prirodzená výplň pokožky so schopnosťou na seba viazať vodu. Jej úbytok je jednou z hlavných príčin starnutia pleti. Bohužiaľ, pri kyseline hyalurónovej platí nepriama úmera: čím menej jej v pokožke je, tým viac máme vrások.

Čo je kyselina hyalurónová?

Kyselina hyalurónová (KH) tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty a je súčasťou spojivových a nervových tkanív živých organizmov. Až 55% z celkového obsahu tejto kyseliny v ľudskom tele sa nachádza v pokožke.

Kyselina hyalurónová sa aplikuje do pokožky dvoma spôsobmi. Prvým z nich je klasická aplikácia pomocou pleťových krémov a sér. Jej hlavnou nevýhodou je minimálna vstrebateľnosť do kože. Molekuly KH sú totiž tak veľké, že nemôžu prejsť cez vrchnú časť kože.

Druhý spôsob aplikácie kyseliny je injekčná aplikácia čistej KH v podobe kyseliny hyalurónovej do pokožky. Táto metóda je veľmi účinná a rýchla.

Ideálnym spôsobom hĺbkovej hydratácie pleti je metóda Vital Injector. Jedná sa o aplikáciu zasieťovanej kyseliny hyalurónovej do hlbších vrstiev pokožky tváre, krku, dekoltu a rúk. Zatiaľ čo väčšina kozmetických produktov a procedúr stará o vašu pleť len na povrchu, metóda Vital Injector ju hydratuje a omladzuje z vnútra. Poskytne skutočne intenzívnu hydratáciu a navyše zlepší štruktúru aj pružnosť pokožky. Dodá pleti vitalitu a pôsobí ako dlhotrvajúca zásobáreň hydratácie, ktorá zanecháva pokožku hladkú a jemnú s krásnym jasom.

Pred zákrokom sa pleť natrie anestetickým krémom, ktorý sa nechá pôsobiť 20-30 minút. Samotný zákrok trvá cca 30-40 minút. Následne sa nanesie maska, ktorá zmierni začervenanie.

Vaša pleť bude po ošetrení až 12 mesiacov viditeľne omladená, pevnejšie, poddajnejšie a pružnejšie.

Ideálne je absolvovať 2-3 sedenia s odstupom jedného mesiaca.